Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Výstavy Chantal

Chantal Z Helborgu   28.11.2008


Světový vítěz 2012
Světový vítěz mladých 2009-BOB Junior
Český Junior šampion,Slovenský šampion krásy mladých
Polský šampion,Šampion Slovenska
Mezinárodní výstavní šampion-CIE 
Grand šampion Slovenska
Klubový vítěz PL 2011
Klubový vítěz CZ 2012
Šampion ČMKU                                                                                    2009

 9.10.WDS SK Bratislava                     HR  Skok Damir                                    V1,CAJC,JWW,BOB Junior

2010

  8. 1.NV  CZ Olomouc                        CZ   Dvořáková Věra                                V1,CAJC,Nejl.ml.,BOB
 24.1.MV  SK Trenčín                          CZ   Dvořáková Věra                                V1,CAJC,BOB,BIG 3
 26.3.MV  PL Katowice                        PL   Kazmierski Andrzej                          V1,CWC,Zw.,CACIB
24. 4.MV  CZ Č.Budějovice                  CZ    Dostál Jaromír                                 V 1,CAJC
30. 5.Kl.V CZ Otradice                        CZ    Jančík Leoš                                     V1,CAC
13. 6.NV  PL Raciborz                         PL    Skrzynski Aleksander                      V1,CWC,Zw.,BOB
19. 6.MV  CZ Brno                              CZ    Frnčová Lenka                                  V1,CAC,CACIB,BOB
15. 8.K.V CZ Ostrava                          CZ    Dostál Jaromír                                   V1,VT,Krajský vítěz
21. 8.MV  SK Bratislava                      SRB  Nagy Istvan                                      V1,CAC,res.CACIB
22. 8.MV  SK Bratislava                      BY    Zhuk Anatolij                                    V1
25. 9.NV   CZ Brno                             CZ    Vondrouš Otakar                               V1,CAC,Národní vítěz,BOB
 2.10.NV   PL Rybnik                          PL    Nocon Zbigniew                                V1,CWC,Zw.,BOB
 3.10.NV   PL Rybnik                          PL    Kazmierski Andrzej                           V1,CWC,Zw.,BOB
 9.10.MV  CZ Č.Budějovice                  CZ   Janická Stanislava                              V1
20.11.MV  SK Nitra                             HU   Miklos Levente                                   V1,CAC,CACIB
21.11.MV  SK Nitra                             SLO Zidar Miroslav                                    V1,CAC,CACIB
 

2011

 5. 2.MV   CZ Brno                                 PL Weron Grzegorz                              V1,CAC,res.CACIB
 6. 2.MV   CZ Brno                                 PL Wieremiejczyk.W.Malgorzata           V1,CAC,CACIB
 9. 4.NV    CZ Ostrava                            CZ Jančík Leoš                                     V1,CAC,Nár.vítěz,BOB
 7. 5.Kr.V  CZ Hlučín                              CZ Václavík Miroslav                              V1,VT,Krajský vítěz
14. 5.MV   SK Bratislava                        CZ Dvořáková Věra                                 V1,CAC,CACIB,BOB
15. 5.MV   SK Bratislava                        SLO Šinko Štefan                                  V1,CAC,CACIB,BOB
29. 5.Kl.V  CZ Tábor                               CZ  Frnčová Lenka                                 V2,res.CAC
23. 7.MV   SK Velká Ida                         SK Matyáš Jaroslav                               V1,CAC,CACIB,BOB
18. 9.Kl.V  PL Lodz                                PL Witkowska Dorota                            V1,CWC,Klub.vítěz,BOB

 2012

 4. 2. MV   CZ Brno                                A   Ahrens Hana                                     V 1,CAC,CACIB,CAC Čmku
 5. 2. MV   CZ Brno                                PL Wieremiejczyk.W.Malgorzata             V 1.CAC,res.CACIB
14. 4.NV    CZ Ostrava                           CZ  Dvořáková Věra                                 V 1,CAC,Nár.vítěz,CAC Čmku,BOB
12. 5.MV    SK Bratislava                       SK Piskay Vladimír                                 V 1,CAC,CACIB,BOB
13. 5.MV    SK Bratislava                       RO Stefanescu Cristian                           V 1,CAC,CACIB,BOB
20. 5.WDS  A  Salzburg                         B   Deschuymere Norman                        V 1,CACA,CACIB,Světový vítěz
 2. 6.Kl.V   CZ  Brno-Líšeň                      GRU Beradze Iuza                                  V 1,CAC,Klubový vítěz,BOB
23.6.MV     CZ Brno                               AUS Bowns Sue                                     V1,CAC,res.CACIB

 

 

2013

 2. 2. MV   CZ Brno                                CZ  Dvořáková Věra                                 V 2,res.CAC,res.CACIB
13. 4.NV    CZ Ostrava                            PL  Musial Magdalena                             V 1,CAC,NV,CAC ČMKU,BOB
29. 6.MV   CZ Brno                                CRO Skok Damir                                     V 1,CAC,CACIB,CAC ČMKU,BOB

2017

 8. 4.NV   CZ Ostrava                          CZ Vondrouš Otakar                              V 1,BOV,BOS                       

 3. 9.KrV   CZ D.Benešov                     CZ Frnčová Lenka                                 V1,Vítěz třídy veteránů

 

TOPlist